Szkolenie prowadzą m.in. wybitni światowi przedstawiciele tego nurtu: Patricia Coughlin, Jon Frederickson, Tobias Nordqvist, David Wolff. Prawdopodobny jest udział Roberta Neborsky’ego.

Zajęcia ćwiczeniowe poprowadzi Beata Załoga.

 

 

Kurs będzie w całości tłumaczony na język polski.

 

Patricia 2

Patricia Coughlin- Psycholog kliniczny z ponad 30letnim doświadczeniem, nauczyciel akademicki.  Obecnie wykłada w Jefferson Medical School w USA. Od 20 lat prowadzi warsztaty i szkolenia na całym świecie, miedzy innymi w USA, Danii, Norwegii i Szwecji. Autorka wielu książek, w Polsce w 2013 roku ukazała się  nakładem wydawnictwa Harmonia Universalis jedna z nich „Intensywna Krótkoterminowa Psychoterapia Dynamiczna” (we współpracy z Davidem Malanem).

 

Jon Frederickson

Jon Frederickson - Superwizor, psychoterapeuta i wykładowca uniwersytecki, autor przeszło 20 publikacji z zakresu psychoterapii psychoanalityczneji krótkoterminowej psychoterapii psychodynamicznej, w tym ostatnio wydanej  w Polsce przez wydawnictwo Harmonia Universalis „Współtworzenie zmiany. Skuteczne techniki terapii dynamicznej”. Mieszka w Waszyngtonie.

 

p-dr_neborsky2

 

 Robert J. Neborsky jest profesorem psychiatrii na wydziale medycznym Uniwersytetu Kalifornijskiego San Diego, jak również   honorowym profesorem wydziału medycznego Uniwersytetu Kalifornijskiego Los Angeles. Jest Członkiem Zarządu Międzynarodowego Towarzystwa Eksperymentalnej Psychoterapii Dynamicznej. Prowadzi prywatną praktykę w Del Mar w Kalifornii.  W roku 1981 założył w San Diego Instytut krótkoterminowej Psychoterapii Psychodynamicznej.

 

Tobias N Tobias Nordqvist Psycholog klinicznym, psychoterapeuta ISTDP. Prowadzi prywatną praktykę psychologiczną w Sztokholmie. Jest wykładowcą kilku uczelni w Szwecji. Prowadzi grupy ISTDP w Sztokholmiei Goeteborgu.

 

David

David Wolff Psychiatra, absolwent Wydziału Lekarsko-Chirurgicznego Uniwersytetu Kolumbia i rezydentem Uniwersytetu Kalifornijskiego w Los Angeles. Wieloletni nauczyciel ISTDP. Wraz z Jonem Fredericsonem prowadził zajęcia dla rezydentów psychiatrów Uniwersytetu Południowej Kalifornii. Prowadził warsztaty dla psychologów i stażystów wielu ośrodków terapeutycznych oraz superwizję indywidualną. Od 2014 roku prowadzi również comiesięczne zajęcia w ramach rocznego szkolenia ISTDP w Los Angeles. Jego artykuł Pt. „ISTDP w prywatnej praktyce psychiatrycznej” został opublikowany w listopadowym wydaniu Rocznika Psychiatrycznego 2013.

 

IMG_8325Beata Załoga Psychiatra i psychoterapeuta. Uczestniczyła m.in.  w szkoleniach Gestalt Associates Training Los Angeles. Ukończyła StudiumPsychoterapii Indywidualnej i Grupowej w Laboratorium  Studium Psychoterapii Indywidualnej i Grupowej w Laboratorium Psychoedukacji, trzyletnie Studium Psychoterapii Analitycznej oraz trzyletnie szkolenie  z Intensywnej Krótkoterminowej Psychoterapii Dynamicznej. Jest certyfikowanym psychoterapeutą Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychoanalitycznej i Europejskiego Stowarzyszenia Psychoterapii. Prowadzi terapię indywidualną  i grupową oraz warsztaty szkoleniowe. Pracuje również w języku angielskim.

 

 

© Wise.pl