Matylda M. Marczak

Laboratorium Psychoedukacji - Matylda M. Marczak

Akredytowany coach i superwizor coachingu. Konsultantka rozwoju i mentorka. Absolwentka Zarządzania na Politechnice Warszawskiej,  Psychologii Motywacji na Uniwersytecie SWPS, Podyplomowego Studium Coachingu i Mentoringu również na Uniwersytecie SWPS, a także szkoły Neuroedukacji w Lublinie oraz wielu innych szkoleń z zakresu rozwoju i psychologii człowieka.

Pracuje w Laboratorium Psychoedukacji oraz prowadzi własną praktykę zawodową EQ Matylda Marczak. Aktywnie wspiera środowisko coachingowe uczestnicząc w roli prelegenta w spotkaniach naukowo-coachingowych i konferencjach, udzielając eksperckich wypowiedzi do mediów, a także pełniąc rolę przewodniczącej Komisji Etyki w polskiej Izbie Coachingu.

Specjalizuje się w dziedzinie inteligencji emocjonalnej, kompetencjach społecznych, w podnoszeniu poczucia własnej wartości oraz motywacji osobistej. W obszarze biznesu wspiera menadżerów i ich zespoły w efektywnej komunikacji, współdziałaniu i zaangażowaniu w pracę.

Prowadzi indywidualne i grupowe treningi i warsztaty rozwoju osobistego zarówno w obszarze osobistym, jak i biznesowym. Uczy i superwizuje coachów oraz osoby wykorzystujące coaching w swojej pracy.

Pracuje w podejściu holistycznym, systemowym i sieciowym.

Wszelkie prawa zastrzeżone przez Laboratorium Psychoedukacji - Instytut Treningu i Psychoterapii
realizacja: estinet.pl