Michał Kułakowski

Laboratorium Psychoedukacji - Michał Kułakowski

Trener High Performance Stream Coaching, HPS Mentor Coach, akredytowany coach PCC ICF, psycholog.

Jednym z głównych założeń w High Performance Stream Coaching jest to, że kreatywność jest ważną kompetencją zarówno coacha, jak i klienta: przedsiębiorcy, sportowca, artysty, coacha, terapeuty czy inspirującego lidera, a trudności, wyzwania, problemy napotykane w procesie realizacji celów są traktowane jako kluczowe i wartościowe okazje do przeprowadzenia kreatywnej zmiany.  Sam High Performance Stream Coaching jest kreatywną praktyką integracji pozornych przeciwieństw na drodze kreowania oczekiwanych rezultatów. High Performance Stream Coaching służy klientom w odnalezieniu nowej energii i umocnieniu wewnętrznej siły, motywacji, pasji. Służy odnalezieniu sposobów na przekroczenie dotychczasowych problemów i  wyzwań, rozbudzeniu kreatywności i tworzeniu nowych rezultatów w obszarach życia prywatnego i zawodowego.

Do roku 2014 Michał brał udział w przygotowaniu i realizacji projektów z zakresu rozwoju liderów oraz tworzenia i rozwoju zespołów w Polsce (korporacje, MŚP i sport), łącząc doświadczenia coacha, asesora (assessment development center), konsultanta i trenera biznesu. Brał udział w przygotowaniu i realizacji projektów związanych z przeprowadzeniem organizacji, liderów i zespołów przez proces zmiany w: ING Usługi Finansowe S.A., Consafe Logistics sp. z o.o., BEA Systems Inc – Oracle Polska sp. z o.o., Merck sp. z.o.o, Nowa Era sp. z o.o., McAffe Polska sp. z o.o., Coca–Cola sp. z o.o.; Warsaw Eagles, Berner sp. z o.o. i innych.

Obecnie mieszka i głównie pracuje w Chinach prowadząc praktykę i szkolenia coachingowe w języku polskim, angielskim i chińskim (mandaryńskim).

Wszelkie prawa zastrzeżone przez Laboratorium Psychoedukacji - Instytut Treningu i Psychoterapii
realizacja: estinet.pl