W weekend 31 marca oraz 1 kwietnia odbyły się Dni Otwarte Laboratorium Psychoedukacji zatytułowane “Jak żyć w trudnych czasach”.

W piątek (31.03) zaczęliśmy godzinie 16:00 od wystąpienia Marcina Obrębskiego, psychoterapeuty indywidualnego oraz grupowego, specjalizującego się m.in. w pracy z osobami uzależnionymi, który opowie o różnych twarzach nałogów i uzależnień. Następnie odbyło się seminarium „Żałoba a depresja”, które poprowadziła Ewa Chalimoniuk. Komentarz psychiatryczny do tego zagadnienia przedstawił Rafał Bornus.

Dzień kończyliśmy pokazem poruszającego „Filmu balkonowego” oraz spotkaniem i rozmową z jego twórcą – Pawłem Łozińskim, które poprowadziła Justyna Dąbrowska.

Drugi dzień otwarty rozpoczęliśmy wcześnie, bo już o 9:30, warsztatem uważności dla kobiet, prowadzonym przez Monikę Jaroszewską. Równolegle Mieczysław Jaskulski zapraszał do interaktywnego wykładu „Jak zostać świadomym ojcem?”.

Następnie przyjrzeliśmy się bliżej coachingowi podczas warsztatu “Kiedy nie znasz drogi, zapytaj. O wartościach i potrzebie spełnienia.”, prowadzonego przez Krzysztofa Mazura. W dalszej kolejności odbył się warsztat dla par Matyld Porębskiej oraz Pawła Jezierskiego, wykład Agnieszki Rumińskiej nt. zaburzeń odżywiania oraz Anny Zarzyckiej o pułapkach i trudnościach w relacjach dorosłych dzieci z rodzicami.

Na koniec odbyło się spotkanie dla osób zainteresowanych szkoleniami w Laboratorium Psychoedukacji.

Dziękujemy za odwiedziny i zapraszamy ponownie! Fotorelację z wydarzenia znajdziecie na naszym Facebooku lub Instagramie.