Pracujesz w obszarze pomocowym i interesuje Cię podejście skoncentrowane na emocjach? Zapraszamy do udziału w najbliższej edycji szkolenia EFT Externship, która odbędzie się w dniach 17-20 września w Laboratorium Psychoedukacji.

Terapia skoncentrowana na emocjach (Emotionally Focused Therapy) jest potwierdzonym naukowo nurtem psychoterapeutycznym stosowanym głównie w terapii par, choć również w pracy indywidualnej (np. z traumą). Rezultaty badań naukowych prowadzonych przez ponad dwadzieścia lat potwierdzają wysoką skuteczność tej metody pracy. Ponad 90% par, które ukończyły terapię EFT, zgłasza wzrost satysfakcji czerpanej z życia w związku. Około 70-73% par osiąga korzystniejsze wyniki w skali mierzącej nasilenie problemów w relacji małżeńskiej. Badania dowodzą też, że korzyści z udziału w tego rodzaju terapii są długotrwałe.

Więcej informacji o szkoleniu znajdziecie tutaj. Zachęcamy również do obejrzenia rozmowy ze znaną psychoterapeutką EFT Leanne Campbell, która poprowadzi tegoroczne szkolenie.

Uwaga! Do udziału w szkoleniu EFT Externship nie jest wymagane ukończenie 4-letniego szkolenia zasadniczego, a jedynie doświadczenie w obszarze pomocowym (najchętniej pracy z rodzinami i parami).