Joanna Mieczkowska-Trąd

Laboratorium Psychoedukacji - Joanna Mieczkowska-Trąd

Doświadczony coach i trener: ukończyła szkolenie coachingowe Core Essentials Fast Track Program certyfikowane przez International Coaching Federation, jest certyfikowanym trenerem szkolenia dla managerów Coaching Clinic oraz posiada uprawnienia do prowadzenia badań w metodologii Talent Q. Wśród jej doświadczeń coachingowych jest, między innymi, opieka nad grupą uczestników europejskiego programu dla High Potentials w jednej z korporacji finansowych. Przeprowadziła kilkadziesiąt szkoleń z szerokiego zakresu przywództwa i zarządzania, m.in. coachingu, networkingu, przywództwa sytuacyjnego, zarządzania zmianą i konfliktem, przeciwdziałania mobbingowi dla managerów średniego i wyższego szczebla w bankowości oraz szkolenia z zarządzania emocjami i stresem dla pracowników służb medycznych.

Doradca ds. zarządzania kadrami z kilkunastoletnim doświadczeniem na kierowniczych stanowiskach w międzynarodowym środowisku, między innymi Managera HR odpowiedzialnego za szeroki zakres kwestii HR w kilkutysięcznym obszarze części detalicznej jednego z międzynarodowych banków, pełniła także obowiązki Dyrektora Departamentu ds. Szkoleń i Rozwoju.

Psychoterapeuta z doświadczeniem od 2007 r.: ukończyła Studium Psychoterapii Indywidualnej, Grupowej i Par w Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie oraz szkolenia I i II stopnia z Psychoterapii opartej na Mentalizacji. Prowadzi zajęcia w ramach Podyplomowych Studiów Coachingu i Mentoringu oraz Studiów Trenerów Grupowych przy Uniwersytecie SWPS. Absolwentka Wydziałów Socjologii i Psychologii Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej oraz Wydziału Prawa Uniwersytetu w Białymstoku. Pracuje także w języku angielskim.

Wszelkie prawa zastrzeżone przez Laboratorium Psychoedukacji - Instytut Treningu i Psychoterapii
realizacja: estinet.pl

Laboratorium Psychoedukacji

03-932 Warszawa ul. Katowicka 18
03-977 Warszawa ul. Arabska 7a
tel: 22 617-61-64
e-mail: lps@lps.pl