Joanna Mieczkowska-Trąd

Laboratorium Psychoedukacji - Joanna Mieczkowska-Trąd

Absolwentka Wydziałów Socjologii i Psychologii Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej oraz Wydziału Prawa Uniwersytetu w Białymstoku. Doświadczona coachka i trenerka, ukończyła szkolenie coachingowe Core Essentials Fast Track Program certyfikowane przez International Coaching Federation, jest certyfikowaną trenerką szkolenia dla managerów Coaching Clinic. Posiada uprawnienia do prowadzenia badań w metodologii Talent Q oraz badania odporności psychicznej metodą MTQPlus.

Doradczyni ds. zarządzania kadrami z kilkunastoletnim doświadczeniem na kierowniczych stanowiskach w międzynarodowym środowisku, między innymi Managera HR odpowiedzialnego za szeroki zakres kwestii HR w kilkutysięcznym obszarze części detalicznej jednego z międzynarodowych banków, pełniła także obowiązki Dyrektora Departamentu ds. Szkoleń i Rozwoju.

Jako psychoterapeutka pracuje od 2007 roku. Ukończyła Studium Psychoterapii, Szkołę Psychoterapii Grupowej i Szkołę Psychoterapii Par w Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie oraz szkolenia I i II stopnia z Terapii Opartej na Mentalizacji (MBT – Mentalization Based Treatment). Prowadzi zajęcia w ramach Podyplomowych Studiów Coachingu i Mentoringu przy Uniwersytecie SWPS oraz na Studium Psychoterapii przy Laboratorium Psychoedukacji. Pracuje także w języku angielskim.

Wszelkie prawa zastrzeżone przez Laboratorium Psychoedukacji - Instytut Treningu i Psychoterapii
realizacja: estinet.pl