Klaudia Czerwonka-Kmiotczyk

Laboratorium Psychoedukacji - Klaudia Czerwonka-Kmiotczyk

Absolwentka Wydziału Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Ukończyła Szkołę Trenerów prowadzoną przez Stowarzyszenie Natanaelum w Instytucie Psychoprofilaktyki i Psychoterapii przy Katolickim Uniwersytecie Lubelskim Jana Pawła II, Studium Psychoterapii oraz Szkołę Psychoterapii Par przy Laboratorium Psychoedukacji.
Doświadczenie kliniczne zdobywała na Oddziale Pierwszych Epizodów Psychotycznych w I Klinice Psychiatrii, Psychoterapii i Wczesnej Interwencji przy Samodzielnym Publicznym Szpitalu Klinicznym nr 1 w Lublinie, w Areszcie Śledczym w Lublinie, a także na I Oddziale Ogólnopsychiatrycznym przy Centrum Psychiatrii w Katowicach im. dr Krzysztofa Czumy. Pracowała też w Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej im. św. Jana z Dukli i w prywatnych ośrodkach psychoterapii w Lublinie.
Regularnie uczestniczy w konferencjach naukowych dotyczących rozwoju psychoterapii w Polsce i na świecie, a także szkoleniach rozwijających kompetencje zawodowe w zakresie psychoterapii. Pracuje pod stałą superwizją certyfikowanych superwizorów Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

Wszelkie prawa zastrzeżone przez Laboratorium Psychoedukacji - Instytut Treningu i Psychoterapii
realizacja: estinet.pl