Po raz szósty Laboratorium Psychoedukacji organizuje Letnią Szkołę Psychoterapii. Tegoroczna edycja Oblicza więzi odbędzie się w dn. 30 czerwca-1 lipca w Warszawie i dotyczyć będzie różnych aspektów relacji międzyludzkich: emocji, zaangażowania, intymności czy komunikacji.

Zajęcia poprowadzą wybitni specjaliści z obszaru psychoterapii, neuropsychologii i seksuologii a poruszana przez nich tematyka odzwierciedli wyzwania i dylematy doświadczane w pracy psychoterapeutów.

W trakcie dwudniowej sesji odbędą się zajęcia o charakterze teoretyczno-warsztatowym dotyczące m.in. neurobiologii miłości, problematyki związanej z pojęciem płci, psychoterapii par, leczących czynników w grupie terapeutycznej, psychoterapii perinatalnej, czy wyzwań w pracy z pacjentami starzejącymi się.
Nasze wydarzenie to doskonała okazja, aby poszerzyć swoją wiedzę oraz aby nawiązać kontakty z innymi psychoterapeutami. Liczymy na ciekawe dyskusje i inspirujące spotkania, które pozwolą na jeszcze lepsze zrozumienie i wykorzystanie potencjału terapeutycznego więzi międzyludzkich. 

Szczegółowe informacje dotyczące tegorocznej Letniej Szkoły Psychoterapii dostępne są na stronie: https://www.letniaszkolapsychoterapii.lps.pl/