Anna Uściłowska

Laboratorium Psychoedukacji - Anna Uściłowska

Psycholog, specjalizuje się w psychoterapii indywidualnej i grupowej. Pracuje w obszarze pomagania i pomocy psychologicznej od 2002 roku. Początkowo jej doświadczenie obejmowało zatrudnienie w obszarze ochrony zdrowia i edukacji. W roku 2007 rozpoczęła pracę w zawodzie psychoterapeuty, którą kontynuuje do dziś.

Ukończyła podyplomowe Studium Psychoterapii w Laboratorium Psychoedukacji oraz trzyletnie szkolenie z Intensywnej Krótkoterminowej Psychoterapii Dynamicznej, która jest podejściem uwzględniającym ciało w procesie psychoterapii. Posiada certyfikat psychoterapeuty Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz European Association for Psychotherapy.

Zajmuje się również tłumaczeniem ustnym angielskojęzycznych szkoleń dla psychoterapeutów. Przetłumaczyła z języka angielskiego część rozdziałów w podręczniku “Psychoterapia Gestalt w praktyce klinicznej”. Działa w Polskim Stowarzyszeniu Integracji  Psychoterapii  angażując  się m.in. w organizację międzynarodowych konferencji dla psychoterapeutów.

Jej doświadczenie w psychoterapii pochodzi ze staży w szpitalach psychiatrycznych w Lublinie i Warszawie oraz pracy w poradni zdrowia psychicznego NSPL “Psyche”.

Pracuje w języku polskim i angielskim

Wszelkie prawa zastrzeżone przez Laboratorium Psychoedukacji - Instytut Treningu i Psychoterapii
realizacja: estinet.pl

Laboratorium Psychoedukacji

03-932 Warszawa ul. Katowicka 18
03-977 Warszawa ul. Arabska 7a
tel: 22 617-61-64
e-mail: lps@lps.pl